Nieuws  >  Bijna 3.000 mensen met corona in ziekenhuizen

Bijna 3.000 mensen met corona in ziekenhuizen

BRUSSEL 01/04 - De coronacijfers in ons land blijven rood kleuren. Het aantal mensen dat met een coronabesmetting in het ziekenhuis opgenomen is, komt opnieuw dicht bij de grens van 3.000, zo blijkt vrijdag uit de voorlopige cijfers van gezondheidsinstituut Sciensano.

Ook het aantal sterfgevallen en besmettingen blijft stijgen. Er liggen nu 2.979 mensen met een coronabesmetting in het ziekenhuis. Dat is een stijging van 14 procent tegenover een week geleden. Daarvan liggen er 172 op intensieve zorgen (+3 procent). 

Het aantal ziekenhuisopnames steeg tussen 25 en 31 maart met 17 procent, tot gemiddeld 220,4 per dag.  Tussen 22 en 28 maart steeg het aantal besmettingen met 6 procent in vergelijking met een week eerder, tot gemiddeld 11.183 per dag.

Wilt u de rest van dit artikel lezen?

Registreer gratis om toegang te krijgen tot de volledige inhoud van MediQuality op al uw schermen

Schrijf u gratis in

Om toegang te krijgen tot nationale en internationale medische informatie op al uw schermen.

Om veiligheidsredenen is uw browser niet compatibel met onze site

We raden u aan een van de volgende browsers te gebruiken: